Deratyzacja Warszawa – Zwalczanie gryzoni – Deratyzacja Siedlce – Deratyzacja Mińsk Mazowiecki – Deratyzacja

deratyzacja ddd robak
deratyzacja ddd robak

DDD Robak – Deratyzacja

    Identyfikacja zaatakowanych obszarów
    Utworzenie trutek na szczury do różnych fragmentów gryzoni, zabezpieczyć r słupek PVC.
    Tygodnik Przejście do uzupełnienia traktowane obszary na 3 tygodnie.

 Trzy gatunki”

     Brązowy szczur (Rattus norvegicus) lub raczej żyć Rat kanalizacja w wilgotnych miejscach. Wykopuje to nory i tunele w piwnicach budynków, kanałów ściekowych lub bezpośrednim sąsiedztwie domów. Jest wszystkożerny.
    Czarny Szczur (Rattus Rattus) lub Szczur Strychach mieszka w wysokich i suchych części budynków, w ramkach, w górnej części ściany pomiędzy podłogą a sufitem. Na południu znajduje się go również na zewnątrz, nawet w niektórych drzew gnieździ. Jest frugivorous, nie wykluczają ziarnożernych.
    Myszy (Mus musculus) mogą gnieździć się wszędzie, w Przenicowany czy nie lokalnym, od piwnicy do strychu. Dzięki niewielkim rozmiarom, łatwo wkrada się w suficie podwieszanym, podwójne ścianki, szuflady … To wszystkożerne.

REALIZACJA
 Uważaj, inspekcja będzie opracowanie planu działania, który będzie różny w różnych miejscach i dostosowane do jednostek, w miejscach dostępnych publicznie oraz w bezpośrednim sąsiedztwie.
– 1 – inspekcji lokalu
 Technik zbadają ślady przejścia, liczby, kształtu i wielkości odchody, charakteru i zakresu szkody. Wywnioskować, że rodzaj gryzonia naruszającego, ilość i źródło zakażenia. Źródłem zakażenia jest jeszcze ważniejsze, że gryzonie zidentyfikować niekoniecznie gniazdo na których obserwuje się uszkodzenia.
– 2 – PLAN DZIAŁANIA
A – Przynęty – PCV SECURE
 Według gryzoni, które mogą być zdiagnozowane obecności i przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z miejsca, aplikator będzie wybrać:
– Specyficzna substancja aktywna, czy nie,
– Odpowiednie przygotowanie,
i określić ilość gryzoniobójczej na budowę i gdzie.
Na terenie, przynęty nigdy nie nakładać bezpośrednio na ziemi; korzystnie są one umieszczone wewnątrz stacji przynęty, które chronią je przed kurzem i wilgocią.
W dziedzinach nieobjętych pomieszczenia będą wykorzystywane do wodoodpornego i wodoodporne torby bloków, umieszczonych z dala od innych zwierząt. We wszystkich przypadkach, stacje przynęty powinny być monitorowane i uzupełniane w razie potrzeby gradienty i przynęty usunięte.
B – walka z myszy
 Zwalczanie myszy w budynkach wymagają interwencji we wszystkich zakażonych pomieszczeń.
W wyniku porozumienia między właścicielem, kierownika lub powiernika i firmy wykonawcy, pasażerowie są informowani o terminie interwencji zamieszczając (mieszkania).Deratyzacja Mińsk Mazowiecki musi zapewnić dostęp do pracowników spółki, aw przypadku braku powierzyć klucze do dozorcy lub sąsiada. Mieszkańcy będą proszeni o powstrzymanie się od pola ruchu – przynęty na miejscu.
– 3 – Bezpieczeństwo i informacje
 Przynęty są realizowane przez specjalistów z dala od zwierząt innych niż gryzonie zniszczenia. Więc to nie powinien się poruszać, co może zmniejszać skuteczność leczenia i ich osiągnięcia dzieci i / lub zwierzęta.
Ponadto, wpis pozostaje w miejscu przez operatora, wskazując nazwę substancji czynnej, daty jego upływu, numer telefonu Poison Control Center, a po doradztwo „w razie przypadkowego spożycia skonsultować się z lekarzem i pokazać kartę. ”
Wszystkie informacje na temat leczenia i użytego produktu jest dostępna od firmy, która przeprowadziła leczenie.
– 4 – GWARANCJA Know-how w połączeniu z 3D aplikatorów skuteczności gryzoniobójczej przynęty umożliwia dostawcom zdefiniowanie warunków gwarancji, w szczególności w oparciu o:
 Stopień zakażenia
    Ryzyko zakażeniu zewnątrz
    Specyficzność miejscach należy traktować